Profil Fotoğrafı

Onur Yılmaz
Onur YılmazDijital Pazarlama Danışmanı

Onur Yılmaz Kimdir?

1982 İstanbul’da doğdu. Yıllar sonra Yeditepe Üniversitesi İşletme (E-Business) bölümünden mezun oldu.
2009 yılında Amerika’da bulunan INTRAX Institute‘de English Success ve PCBM (Professional Certificate of Business Administration) sertifika programlarından mezun oldu.
2003 Yılında kurduğu VWTURK.COM ile internet sektörüne giriş yaptı ve bugün 50.000’den fazla üyesi ile Türkiye’nin en büyük Volkswagen portalı haline gelen portalın Genel Koordinatörlüğünü yapıyor. 2003 yılından bu yana birçok internet projesinde yer aldı.
Hürriyet İnternet Grubu, Hızlıal.com, Evoria.com gibi online projelerde “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya” alanlarında çalıştı. 2013 Yılından bu yana dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret ve online iş geliştirme alanlarında danışmanlık veriyor.
Google Adwords Certified Individual sertifikasına sahip.
DP
SM
WP

Ne Yapar?

Dijital dünyadaki fikir ve projelerinizi hayata geçirmenizde yanınızdadır. Bir web sitesinin kurulumundan geliştirmesine, pazarlamasından ürün / hizmet satışına kadar tüm aşamalarda profesyonel yol göstericinizdir.

Teklif Al

Dijital dünyadaki yerinizi alın!

Dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, web tasarımı… Kısaca dijital dünyada ile ilgili bir fikriniz ve bu fikri hayata geçirmek için yardıma ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif Al