Avada includes a blog shortcode you can use anywhere on the site!

  This blog shortcode was submitted by Markus, one of our Avada users and now on our developing team! It just goes to show what an awesome community we have, everyone is willing to help & share ideas. Dont wait, be a part of the Avada community today!

  Facebook Reklamları İle Hedef Kitlenize Ulaşın

  Yazan |Haziran 5th, 2015|

  Dijital dünyada en etkili reklam modellerinden bir tanesi Facebook reklamlarıdır. Google Adwords reklamlarından temel farkı; sadece ürün veya hizmetlerinizi arayan kişilere değil, aynı zamanda arama potansiyeli olan kişilere ulaşmanızdır.

  Google Adwords reklamlarınız, hedeflediğiniz arama terimlerinde listelenerek […]

  Facebook Reklamları İle Hedef Kitlenize Ulaşın için yorumlar kapalı

  İzinli Pazarlama Yasası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Yazan |Mart 26th, 2015|

  2010 Yılından bu yana konuşulan ve beklenen izinli pazarlama yasası sonunda onaylandı ve 1 Mayıs 2015 itibariyle yürürlüğe giriyor. Yeni yasa ile birlikte artık izin alınmadan e-mail ve sms gibi pazarlama faaliyetleri yapılamayacak. Hepimiz artık […]

  İzinli Pazarlama Yasası ve Dikkat Edilmesi Gerekenler için yorumlar kapalı

  Google Arama Sonuçları Mobil Öncelikli Oluyor

  Yazan |Şubat 28th, 2015|

  Google, resmi bloğundan yayınladığı haberde, artık mobil uyumlu sitelerin arama sonuçlarında daha avntajlı olacağını açıkladı. 21 Nisan 2015’te yapacağı algoritma düzenlemesi ile, artık mobil uyumlu siteler Google aramalarında daha üst sıralarda listelenecek.

  Mobil trafiğin hızla artması […]

  Google Arama Sonuçları Mobil Öncelikli Oluyor için yorumlar kapalı

  Dönüşüm Oranınızı Arttırmanın Altın Kuralı

  Yazan |Haziran 27th, 2014|

  İnternet kullanıcıların davranış alışkanlığı değişiyor, gelişiyor. Eskiden bir e-ticaret sitesine girip, kategori linklerinden istenen ürün aranıyorken, artık Google’da olduğu gibi searx box (arama kutucuğu) içerisine aranan ürün yazılıyor ve %100’e yakın doğru sonuç vermesi bekleniyor.

  Kullanıcıların […]

  Dönüşüm Oranınızı Arttırmanın Altın Kuralı için yorumlar kapalı