Web Tasarımı & Dönüşüm Optimizasyonu

Wordpress dünyanın en çok kullanılan internet sitesi altyapısıdır.
Bkz. WordPress Kullanan Markalar

Sağladığı avantajlar nedeniyle web tasarımında WordPress kullanmaktayız. Web tasarımı görsel güzelliğinin yanı sıra gözle görünmeyen birçok özelliğe sahip olmalıdır. Google başta olmak üzere arama motorlarının kolayca indexlemesi, kolay kullanıma sahip olan bir yönetim paneli olması ve yüzlerce premium tema ile son derece profesyonel bir görünüme sahip olması WordPress’i web tasarımında tüm dünyada önemli bir konuma getirmiştir.

Geliştirdiğimiz teknolojiler ile Conversion Tracking – Dönüşüm Optimizasyonu – yapabiliyor, bu sayede dijital pazarlama çalışmalarınızdan aldığınız geri dönüşleri ölçümleyerek strateji geliştirmenizde yardımcı oluyoruz. Google Analytics entegrasyonu ile web sitenizi analiz etmenizi sağlıyor, Google Webmaster Tools entegrasyonu ile SEO (Arama motoru optimizasyonu) performansınızı artırıyoruz.

Web Tasarımı

Günümüzde internet azımsanmayacak kadar çok kullanılan ve hedef kitleye ulaşılabilen yerlerden biridir.
Sanal dünyanın etkisini göz önüne alındığında web sitenizin tasarımı sayesinde verdiğiniz hizmetler ile potansiyel müşterilerinize çok hızlı ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Web tasarımında responsive; farklı platformlara (örn; telefon, tablet) göre tasarımın uyum sağlamasıdır.
Bugün birçok web tasarımcısı ve geliştiricisi responsive web tasarımı, mobil uygulamalara göre daha uygun maliyetli olması sebebiyle önermektedir ve tercih etmektedir.

Admin Paneli

Özellikle WordPress alt yapılı siteler sayesinde web sitenizi güncellemek sizin elinizde olur.
WordPress tercih ettiğiniz web sitelerinde kontrol paneli ile; sitenizi baştan sona test etme, tüm içerikleri kontrol etme ve düzenleme imkanına sahip olursunuz.

SEO Uyumlu

Başarılı bir SEO için mobil uyumlu WordPress temaları kitlelere daha çabuk ulaşması açısından tavsiye ediliyor.
Online trafiğin yüzde 60’ı mobil araçlardan geliyor ve artık Google arama sonuçlarında mobil uyumlu siteleri daha üst sıralarda listeliyor.
İletişime Geçin

Dijital dünyadaki yerinizi alın!

Dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, web tasarımı… Kısaca dijital dünyada ile ilgili bir fikriniz ve bu fikri hayata geçirmek için yardıma ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişime Geçin