Profesyonel Dijital Pazarlama Yönetimi

Doğru dijital strateji ile internette doğru kanalları kullanarak reklam ve tanıtım masraflarınızı minimize edin, karınızı maksimize edin. Arama motoru reklamcılığı ile müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını sağlayın. Arama motoru optimizasyonu ile reklam bütçesi ayırmadan internette bulunabilir olun. E-mail pazarlama ve E-CRM ile mevcut müşterilerinizden maksimum gelir sağlayın. Affiliate marketing ile önce kazanın, sonra ödeyin. Retargeting ile sitenizi ziyaret edenlerin peşini bırakmayın. Onları ikna edene kadar kendinizi hatırlatın. Bunu yaparken doğru iletişim stratejisi ve kampanya kurgusu ile ilerleyin.

İnternette büyümeye hazır olun! Dijital dünyada emin adımlarla ilerleyerek kazancınızı arttırın. Bunun için ücretsiz danışmanlık analizi talebinizi gerçekleştirerek ilk adımı atın.

SEO

Arama motoru optimizasyonu ile Google arama sonuçlarında listelenme performansını artırırsınız.
Organik sonuçlarda üst sıralarda yer aldıkça yeni müşteriler kazanarak internet dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırır, bu dünyadan kazanç elde edersiniz.

AdWords

Dijital dünyada hızlıca yeni müşteri kazanmak ve hedef kitleye ulaşmak için en doğru yol: Google AdWords
Sizin belirleyeceğiniz günlük, haftalık ve aylık bütçe ile hedeflediğiniz anahtar kelimelerde Google aramalarında kesin olarak listelenirsiniz.

Web Analiz

Dijital reklamların en büyük avantajlarından bir tanesi de ölçülebilir değerlerin kontrol edilebiliyor olmasıdır.
Bu özelliği en verimli şekilde kullanarak, Google Analytics ve Yandex Metrika entegrasyonları ile dönüşümlerinizi takip edebilirsiniz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm; kimi firma için ürün satışı ya da yeni bir müşteri anlamına gelen formlardır.
Sitenizde en kaliteli trafiği kazandırarak, gerçekleştirdiğiniz dönüşüm optimizasyonu sayesinde dijital dünyada olmaktan mutlu ve kazançlı olabilirsiniz.
İletişime Geçin

Dijital dünyadaki yerinizi alın!

Dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, web tasarımı… Kısaca dijital dünyada ile ilgili bir fikriniz ve bu fikri hayata geçirmek için yardıma ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişime Geçin