Sanal Dünyanın Gerçek Kuralları

Her sektörde olduğu gibi internet dünyasında da başarıya giden yol tecrübe ve bilgiden geçer. Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, e-ticaret, web tasarımı gibi her bir konu birer uzmanlık alanı olup acemi ellere teslim edilmeyecek kadar önemlidir. İşinizi internete taşımak veya direkt internet ile ilgili bir iş yapmak istediğinizde işinin uzmanı bir danışman ile yola çıkmak sizi başarıya giden yolda birkaç adım önde olmanızı sağlar.

Uzmanlık Eğitimleri

Google AdWords’ten SEO’ya, dönüşüm optimizasyonundan web analizine kadar internet dünyasında başarılı olmanın sırları… Detaylı bilgi.
Sosyal medyanın hem bir iletişim hem de pazarlama aracı olarak kullanması ve markalar için gerçek faydasının bilimsel olarak ölçülmesi sosyal medya yönetiminin önemli bir parçasıdır. Detaylı bilgi.
Ziyaretçilerinizi web siteniz ile karşılarken, usability (kullanılabilirlik) ve userfriendly (kullanıcı dostu) bir tasarıma sahip olmalısınız. Detaylı bilgi.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Google Adwords
SEO – Arama Motoru Optimizasyonu
E-mail Pazarlama
Affiliate Pazarlama
E-CRM
Retargeting
Web Analytics
Conversion Optimization

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Pazarlama
İtibar Yönetimi
Kriz İletişim Planı
UTM Kodları ile Ölçümleme
Sosyal Medya Strateji Geliştirme

Web Tasarımı

WordPress Web Tasarımı
E-Ticaret Web Tasarımı
Landing Page Tasarımı
E-Bülten Tasarımı
Banner Tasarımı
A/B Testi ile Tasarım Optimizasyonu
Tasarım Sonrası Kullanıcı Analizi
İletişime Geçin

Dijital dünyadaki yerinizi alın!

Dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, web tasarımı… Kısaca dijital dünyada ile ilgili bir fikriniz ve bu fikri hayata geçirmek için yardıma ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişime Geçin